Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Renault Scenic – polecamy czyszczenie przegrody czołowej podszybia

Woda na podłodze – przyczyną może być zatkany odpływ podszybia Renault Scenic

Niewielu właścicieli samochodów Renault Scenic zdaje sobie sprawę, że powinni pamiętać o regularnym czyszczeniu przegrody czołowej podszybia w swoim aucie. Zatkane odpływy wody w podszybiu mogą mieć bardzo nieprzyjemne skutki. W myśl starego powiedzenia „lepiej zapobiegać niż leczyć” radzimy już dziś udać się do naszego serwisu samochodowego Renault, żeby zapobiec przyszłym awariom.

Odpływy w aucie mogą być zatkane liśćmi, kurzem i innymi śmieciami, które powodują zatrzymanie wody w środku samochodu. Efektem zatkania przegrody czołowej w Renault Scenic może być np. wyciekająca woda w kabinie samochodu lub w schowku. Jeżeli coś takiego wam się przydarzyło i zadajecie sobie pytanie jaka może być przyczyna, my odpowiadamy: prawdopodobnie jest to zatkana przegroda czołowa podszybia. Konieczny będzie demontaż podszybia i udrożnienie odpływów wody z podszybia.

Szczerze odradzamy kierowanie się tutorialami w Internecie i czyszczenie zatkanych odpływów podszybia na własną rękę, ponieważ może się to skończyć zniszczeniem istotnych elementów konstrukcji auta. Najlepiej zaufać doświadczonym serwisantom, którzy doskonale znają budowę samochodów Renault.

Co to jest przegroda czołowa?

Przegroda czołowa stanowi część konstrukcji nadwozia samochodu, który oddziela komorę silnika od przedziału pasażera. Można powiedzieć, że stanowi szkielet, który podtrzymuje wokołosilnikowe części samochodu, między innymi półkę mocowania akumulatora, szybę przednią i deskę rozdzielczą z zestawem wskaźników, a także kolumnę kierowniczą. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać ją w jak najlepszym stanie.

Serwis samochodowy Automatk oferuje czyszczenie przegrody czołowej podszybia Renault Scenic

Dobrym postanowieniem noworocznym może być regularne kontrolowanie i dbanie o swoje Renault Scenic. U nas od 16 do 31 stycznia 2021 otrzymasz 20% rabatu na usługę czyszczenia przegrody czołowej podszybia w modelu Renault Scenic.

Tylko do 31 stycznia 2021 – 20% rabatu na usługę!

Dla naszych klientów zawsze mamy specjalne promocje i atrakcyjne rabaty na usługi serwisu Renault. Śledźcie aktualności na naszej stronie internetowej lub pytajcie naszych pracowników w Centrum Automark.

Centrum Automark Warszawa Marki serdecznie zaprasza wszystkich do serwisu i sprawdzenia Renault. Serwis i Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa – Marki Automark ul. Okólna 38, 05-270 Marki.

Zapraszamy!