Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Wydech

Wydech – serwis

Wydech - SerwisWydech – Serwis Automark zajmuje się naprawą i wymianą części układu wydechowego w samochodach, od naprawy części układu, do wymiany całego układu. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

Układ wydechowy jest ważną częścią każdego samochodu. Ma za zadanie prawidłowo odprowadzać spaliny z silnika, zmniejszać poziom hałasu wydobywającego się z silnika, a także zmniejszyć ilość szkodliwych gazów wydobywających się podczas spalania paliwa. Skorodowany układ wydechowy nie spełnia dobrze swoich zadań. Jednym z objawów jest irytujący głośny dźwięk słyszalny podczas pracy silnika, a czasem nawet stukanie. Jest to znak, że układ wydechowy prawdopodobnie jest przerdzewiały. W silnikach Diesla bardzo ważny jest również filtr cząstek stałych (DPF). który filtruje sadzę ze spalin. Z czasem, w wyniku eksploatacji filtr się zapycha i konieczne jest jego czyszczenie. Serwis Automark oferuje naprawę lub wymianę części układu wydechowego, a także czyszczenie filtra DPF.

Zakres serwisu układu wydechowego obejmuje:

 • przegląd układu wydechowego
 • wymianę tłumików
 • czyszczenie filtra DPF

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


  78910
  11121314
  15161718
  1920
  Uwagi: