Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Opony

Opony – serwis

opony - serwisOpony – Serwis Automark zajmuje się naprawą i wymianą opon samochodowych. Oferujemy pełen zakres usług od naprawy, po wymianę. Oferujemy również naprawę i wymianę felg. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

 

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

 

Prawidłowo zamontowane opony zapewniają bezpieczeństwo i lepszą przyczepność na drodze. Od stanu opon zależy również przyspieszenie i hamowanie samochodu. Zużyte koła, ze startym bieżnikiem nie mają tak dobrego kontaktu z nawierzchnią, nie zapewniają odpowiedniej przyczepności. Bardzo ważne jest również zachowanie odpowiedniego ciśnienia opon. Sflaczałe ogumienie zużywa się dużo szybciej, a poza tym nie zapewnia tak dużej kontroli nad pojazdem, jak odpowiednio napompowane opony. Bardzo ważna jest również sezonowa wymiana opon. Opony zimowe zapewniają lepszą przyczepność w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a co za tym idzie znacznie zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Serwis Automark oferuje kompleksową diagnostykę, naprawę i wymianę opon w pojazdach. Wyważamy opony, a także zajmujemy się naprawą i wymianą zużytych felg.

 

Zakres serwisu opon obejmuje:

 • naprawa opon
 • wymiana opon
 • wyważanie opon
 • sprawdzenie ciśnienia opon
 • prostowanie felg
 • spawanie felg
 • wymiana felg

 

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


  78910
  11121314
  15161718
  1920
  Uwagi: