Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Wymiana oleju

Wymiana oleju – serwis

Wymiana oleju - SerwisWymiana oleju – Serwis Automark zajmuje się wymianą oleju silnikowego w samochodach. Oferujemy pełen zakres usług, wymieniamy olej silnikowy jak również filtry oleju silnikowego. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

 

Samochody wymagają regularnej wymiany oleju silnikowego. Olej jest niezbędnym do pracy silnika samochodowego. Jest odpowiedzialny za zapewnienie odpowiedniego smarowania ruchomych elementów silnika i ich chłodzenie. Ważną funkcją oleju silnikowego jest utrzymywanie silnika w czystości. W przypadku wymiany oleju silnikowego bardzo ważne jest, aby wlać odpowiednią ilość odpowiedniego oleju silnikowego. W trakcie wymiany oleju warto również wymienić filtr oleju, który po dłuższej eksploatacji się zapycha. Serwis Automark oferuje wymianę oleju silnikowego zgodnie z zaleceniami producenta. Dodatkowo wymieniamy filtr oleju oraz zajmujey się utylizacją zużytego oleju.

 

Zakres serwisu oleju silnikowego obejmuje:

 • wymianę oleju silnikowego
 • wymianę filtra oleju
 • utylizacja starego oleju

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


  78910
  11121314
  15161718
  1920
  Uwagi: