Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Klimatyzacja

Klimatyzacja – serwis

Klimatyzacja - SerwisKlimatyzacja – Serwis Automark zajmuje się konserwacją i naprawą klimatyzacji w samochodach. Oferujemy pełen zakres usług od sprawdzania filtrów, po naprawy lub wymiany całego układu. Serwisujemy i oczyszczamy układy klimatyzacji oraz sprawdzamy ich szczelność. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

Dobrze działająca klimatyzacja zwiększa nie tylko komfort jazdy, ale także dba o nasze bezpieczeństwo. Dużo dłużej można zachować koncentrację w 20 niż w 40 st.C. Po długim użytkowaniu pojazdu klimatyzacja wymaga konserwacji. Nieszczelna lub zanieczyszczona klimatyzacja może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych, zaczynając od alergii, a kończąc nawet na tak groźnej chorobie jak grzybicze zapalenie płuc. Dlatego przegląd i regularne czyszczenie układu klimatyzacji jest tak ważne i nie powinno być odkładane na później. Jeśli po włączeniu klimatyzacji czuć nieprzyjemny zapach, to znak, że jest ona zanieczyszczona i wymaga naprawy. Serwis Automark oferuje kompleksową diagnostykę i naprawę układów klimatyzacji w pojazdach, od sprawdzenia szczelności, po wymianę ważnych elementów systemu.

 

Zakres serwisu klimatyzacji obejmuje:

  • sprawdzanie szczelności układu
  • odgrzybianie klimatyzacji
  • wymiana filtra kabinowego
  • serwis osuszacza
  • serwis skraplacza
  • serwis parownika
  • serwis sprężarki
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego

 

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


78910
11121314
15161718
1920
Uwagi: