Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Zawieszenie

Zawieszenie – serwis

Zawieszenie - serwisZawieszenie – Serwis Automark zajmuje się diagnostyką i naprawą zawieszenia występującego w samochodach. Oferujemy pełen zakres usług od diagnostyki zawieszenia, po wymianę elementów układu zawieszenia. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

 

Układ zawieszenia wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, a także na czas zużycia innych elementów samochodu, na przykład kół. Elementy układu zawieszenia powinny być w pełni sprawne, aby jak najdłużej umożliwić eksploatację pojazdu. Jeśli w trakcie jazdy, zwłaszcza po wyboistych drogach słychać regularne stuki, to być może objaw tego, że jeden z elementów układu zawieszenia wymaga naprawy. Po każdej naprawie zawieszenia bardzo ważne jest, aby odpowiednio ustawić geometrię zawieszenia. Nieprawidłowe ustawienie może skutkować sytuacją, w której samochód, pomimo sprawnych części zachowuje się nie tak jak powinien, na przykład zjeżdża na bok na prostej drodze czy też reaguje z opóźnieniem lub w ogóle nie reaguje na lekkie skręty kierownicą. Serwis Automark oferuje diagnostykę i wymianę części układu zawieszenia, a także ustawienie geometrii zawieszenia.

 

Zakres serwisu zawieszenia obejmuje:

 • diagnostyka zawieszenia
 • ustawianie geometrii zawieszenia
 • wymiana drążka kierowniczego
 • wymiana wahaczy
 • wymiana sprężyn
 • wymiana łożysk kół

 

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


  78910
  11121314
  15161718
  1920
  Uwagi: