Auto serwis Warszawa

Stacja kontroli pojazdów, serwis samochodowy

Kontakt do nas:
22-781-15-76

Hamulce

Hamulce – serwis

logo-automark-maleHamulce – Serwis Automark zajmuje się konserwacją i naprawą systemu hamulcowego w samochodach. Oferujemy pełen zakres usług od klocków, po naprawy lub wymiany całego układów. Serwisujemy nowoczesne tarczowe układy oraz bębnowe. Serwis wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami UE oraz wymaganiami producentów.

 

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO! MASZ SAMOCHÓD NA GWARANCJI PRODUCENTA? Nic nie szkodzi – naprawy wykonujemy z utrzymaniem gwarancji producenta, stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.
Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej 461/2010 można wykonać naprawę pojazdu w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji.

Obecnie systemy hamulcowe są coraz bardziej skomplikowane. Stale rosnące wymogi bezpieczeństwa, sprawiają że samochody hamują lepiej skracając drogę hamowania i pozwalając kierowcy zachować kontrolę nad pojazdem. Sprawne hamulce to podstawowy system, który zapewnia kierowcom bezpieczeństwo, dlatego tak ważnym jest, aby był właściwie serwisowany w trakcie eksploatacji pojazdu.

Zakres serwisu hamulców obejmuje:

 • wymiana klocków hamulcowych
 • wymiana tarcz hamulcowych
 • serwis zacisków
 • wymiana przewodów hamulcowych
 • wymiana płynu hamulcowego
 • sprawdzenie systemów wspomagających hamowanie: ABS, ESP, ESR, itp.

Umów się na wizytę w serwisie już teraz:


  78910
  11121314
  15161718
  1920
  Uwagi: